Kids

Team

Judith Reijnen

Directeur
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Shaula Braham-de Jong

Teamleider, intern begeleider en ICT-coördinator
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Thalia Zwetsloot

Zorgcoördinator
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

Jacqueline de Water

Intern begeleider en remedial teacher
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

Ilse Hoogerbrugge

PBS coördinator, leerkrachten begeleider en leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 

Els Hoffmann

Bovenschools coach en preventief ambulant begeleider
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

Jessica de Lugt

Interne coach en preventief ambulant begeleider
Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Joke Kok

Remedial teacher, cultuurcoördinator en leerkracht
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

Eveline Velthuizen

Remedial teacher, dvs docent en leerkracht
Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag

Joyce Nooijens

RT en gedrag- en speltherapeut
Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag

Willemijn v.d. Linde

Taalcoördinator en leerkracht
Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag
Groep 1-2 - Bekijk groep ›

Inez Vlijmen

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
Middenbouw B - Bekijk groep ›

Claudia van Schie

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Middenbouw C - Bekijk groep ›

Annebel de Bruijn

Leerkracht
Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag
Onderbouw A - Bekijk groep ›

Sandra Broekema

Taalcoördinator en leerkracht
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
Onderbouw B - Bekijk groep ›

Mithra Nouri

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
Middenbouw A - Bekijk groep ›

Helma van Delft

Leerkracht en oudercoördinator
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
Onderbouw A - Bekijk groep ›

Nicole Duivesteijn

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m donderdag 
Schoolverlaters A - Bekijk groep ›

Raemond Vader

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Schoolverlaters B - Bekijk groep ›

Zoë Kemp

Leerkracht en ambulant begeleider
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Bovenbouw B - Bekijk groep ›

Mientra Changoer

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Bovenbouw A - Bekijk groep ›

Rajshrie Kalloe

Leerkracht en ambulant begeleider
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Bovenbouw C - Bekijk groep ›

Dunja Luteijn

Leerkracht
Aanwezig: maandag en vrijdag
Bovenbouw B - Bekijk groep ›

Maaike van Veldhoven

Leerkracht
Aanwezig op: maandag t/m woensdag
Bovenbouw C - Bekijk groep ›

Hans Mesu

Vakleerkracht gymnastiek
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 

Sander van Deursen

Judo leerkracht
Aanwezig: maandag 

Frank Wiggers

Leerkrachtondersteuner BBA

Abdoel el Karicha

Leerkrachtondersteuner SVA en SVB
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Loubna el Allouchi

Onderwijsassistent OBA
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Sharon de Groot

Onderwijsassistent OBB en MBA
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Janella van Buuren

Onderwijsassistent BBB en BBC
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Eveline de Jagher

Onderwijsassistent MBB

Ayse Kocak

Onderwijsassistent MBC
Aanwezig op: maandag t/m woensdag

Paul Klapwijk

Leerkrachtondersteuner 1/2
Aanwezig op: maandag t/m vrijdag

Lian Muysken

Administratie, vertrouwenscontactpersoon en oudercoördinator
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Janneke Sminia

Administratie

Cor Hess

Conciërge
Aanwezig: maandag t/m vrijdag